Shimano Super Crit Elite Men Provisional
1 | Cameron SCOTT (Rockit Barber Shop) | |||||
2 | Sam WELSFOLD (Rockit Barber Shop) | |||||
3 | Leigh HOWARD (Rockit Barber Shop) | |||||
4 | Kell O'BRIEN (Rockit Barber Shop) | |||||
5 | Alex PORTER (Rockit Barber Shop) | |||||
6 | Luke PLAPP (KOM Financial Advice) | |||||
7 | Jarrad DRIZNERS (KOM Financial Advice) | |||||
8 | Godfrey SLATTERY (KOM Financial Advice) | |||||
9 | Connor LEAHY (KOM Financial Advice) | |||||
10 | Tom BENTON (InForm MAKE) | |||||
11 | Raphael FREIENSTEIN (InForm MAKE) | |||||
12 | Tom MCFARLANE (InForm MAKE) | |||||
13 | Stuart SMITH (InForm MAKE) | |||||
14 | David WILLIAMS (InForm MAKE) | |||||
15 | Alex SMYTH (MAAP / Basso) | |||||
16 | Charles HOWLETT (MAAP / Basso) | |||||
17 | Shaun CASH (MAAP / Basso) | |||||
18 | Aaron BICKNELL (MAAP / Basso) | |||||
19 | Adam PHELAN (MAAP / Basso) | |||||
20 | Matt BOYS (Pedla / Cannondale) | |||||
21 | Spider JOHN (Pedla / Cannondale) | |||||
22 | Sam BARNDEN (Pedla / Cannondale) | |||||
23 | Joel COXON (Pedla / Cannondale) | |||||
24 | Hamish WEBBER (Pedla / Cannondale) | |||||
25 | Steven ROBB (Raceatlas / South Melbourne Physio) | |||||
26 | David ROSS (Raceatlas / South Melbourne Physio) | |||||
27 | Will OCKENDEN (Raceatlas / South Melbourne Physio) | |||||
28 | Thomas CHRISTIE (Raceatlas / South Melbourne Physio) | |||||
29 | Lewis FULCHER (Raceatlas / South Melbourne Physio) | |||||
30 | Jay MCCARTHY (Total Rush Hyster) | |||||
31 | Liam PINO (Total Rush Hyster) | |||||
32 | Joel WALSH (Total Rush Hyster) | |||||
33 | Cameron IVORY (Total Rush Hyster) | |||||
34 | Connor SENS (Total Rush Hyster) | |||||
35 | Coner MURTAGH (Rapha RCC) | |||||
36 | Darcey ELLERM-NORTON (Rapha RCC) | |||||
37 | Pat LANE (Rapha RCC) | |||||
38 | Mark O'BRIEN (Rapha RCC) | |||||
39 | Tom SOUTHAM (Rapha RCC) | |||||
40 | Shannon JOHNSON (Knights of Suburbia) | |||||
41 | Nicholas LEONARD (Knights of Suburbia) | |||||
42 | Lionel MAWDITT (Knights of Suburbia) | |||||
43 | Steve DWYER (Knights of Suburbia) | |||||
44 | Russell LEE (Knights of Suburbia) | |||||
45 | Ryan MULLEN (Love me Love You) | |||||
46 | Alex HOLDEN (Love me Love You) | |||||
47 | Alistair DONAHUE (Love me Love You) | |||||
48 | Dwayne Peter BUDGE (Love me Love You) | |||||
49 | Dan PURCELL (Love me Love You) | |||||
50 | Nick SQUILLARI (Black Sheep - Stinner RacingSquad) | |||||
51 | Dan PICKERING (Black Sheep - Stinner RacingSquad) | |||||
52 | Sam PICKERING (Black Sheep - Stinner RacingSquad) | |||||
53 | Miquel RUEDA (Black Sheep - Stinner RacingSquad) | |||||
54 | Jesse FEATONBY (Black Sheep - Stinner RacingSquad) | |||||
55 | Sabastian PRESLEY (Van D'am Racing p/b Butterfields) | |||||
56 | David RANDALL (Van D'am Racing p/b Butterfields) | |||||
57 | Matthew DE VROET (Van D'am Racing p/b Butterfields) | |||||
58 | Henry DIETZE (Van D'am Racing p/b Butterfields) | |||||
59 | Blake AGNOLETTO (Van D'am Racing p/b Butterfields) | |||||
60 | Dan BONELLO (ATTAQUER CRIT DAWGS) | |||||
61 | Jack BENNETT (ATTAQUER CRIT DAWGS) | |||||
62 | Alex NAZAREWICZ (ATTAQUER CRIT DAWGS) | |||||
63 | Scott LAW (ATTAQUER CRIT DAWGS) | |||||
64 | Reece ROBINSON (ATTAQUER CRIT DAWGS) | |||||
65 | Bentley OLDEN (KOM/ Nero) | |||||
66 | Kallum PARLEVLIET (KOM/ Nero) | |||||
67 | Toby ORCHARD (KOM/ Nero) | |||||
68 | Leigh PHILLIPS (KOM/ Nero) | |||||
69 | Michael CUMING (Madison Genesis) | |||||
70 | Tobyn HORTON (Madison Genesis) | |||||
71 | Robbie HUCKER (Madison Genesis) | |||||
72 | Isaac BUCKELL (Madison Genesis) | |||||
73 | Niel VAN DER PLOEG (Madison Genesis) | |||||
74 | Koen DE KORT (O2 Networks) | |||||
75 | Joel STRATCHAN (O2 Networks) | |||||
76 | Haydn BRADBURY (O2 Networks) | |||||
77 | Callan DOUGLAS (O2 Networks) | |||||
79 | Tristan WARD (Bennellong) | |||||
80 | Nathan ELLIOTT (Bennellong) | |||||
81 | Joseph COOPER (Bennellong) | |||||
82 | Alastair CHRISTIE-JOHNSTON (Bennellong) | |||||
83 | Ayden TOOVEY (Bennellong) | |||||
84 | Brendon JOHNSON (Stitch and Dart) | |||||
85 | Tommy NANKERVIS (Stitch and Dart) | |||||
86 | Adam MCGILLIVARY (Stitch and Dart) | |||||
87 | Jake KLAJNBLAT (Stitch and Dart) | |||||
88 | Al CRAMERI (Stitch and Dart) | |||||
89 | Lucus HAMILTON (Cycle House) | |||||
90 | Mitch DOCKER (Cycle House) | |||||
91 | Brenton JONES (Cycle House) | |||||
92 | Matt ROSS (Cycle House) | |||||
93 | Jensen PLOWRIGHT (Cycle House) | |||||
94 | Stuart HILL (St Kilda CC) | |||||
95 | Alex EDNEY (St Kilda CC) | |||||
96 | Aidan BUTTIGIEG (St Kilda CC) | |||||
97 | Blake QUICK (Shimano Road Cycling Team) | |||||
98 | Daniel GANDY (Shimano Road Cycling Team) | |||||
99 | Benjamin HARVEY (Shimano Road Cycling Team) | |||||
100 | Ryan CAVANAGH (Shimano Road Cycling Team) | |||||
101 | Kaden GROVES (Shimano Road Cycling Team) | |||||
102 | Nick MAHONEY (Saint Cloud) | |||||
103 | Greg HOGAN (Saint Cloud) | |||||
104 | Matt ROBERTSON (Saint Cloud) | |||||
105 | Simon CLARKE (Saint Cloud) | |||||
106 | Paul REDENBACH (Kern Flanders Racing) | |||||
107 | Gregory THORNE (Kern Flanders Racing) | |||||
108 | Nicholas NORDEN (Kern Flanders Racing) | |||||
109 | Joshua SEK (Kern Flanders Racing) | |||||
110 | Dylan BENSON (Kern Flanders Racing) | |||||
111 | Hal HUNTER (Hunter Bros Cycling) | |||||
112 | Ray HUNTER (Hunter Bros Cycling) | |||||
113 | Harry SCOTT (Hunter Bros Cycling) | |||||
114 | Martin HOGGART (Hunter Bros Cycling) | |||||
115 | Fergus BROWN (Hunter Bros Cycling) | |||||
116 | Zack GILMORE (StLukesHealth TIS RACING TEAM) | |||||
117 | Josh DUFFY (StLukesHealth TIS RACING TEAM) | |||||
118 | Jacob LANGHAM (StLukesHealth TIS RACING TEAM) |